Liar world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hazudj az életedért, a családodért és a szerelmedért...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
welcome drink
Katherine Patterson ~készülőben~ 21likw9

Liar World

Te mit tennél ha valaki minden lépésedet figyelné? Ha minden percben ott bujkálna valaki a hátad mögött? Hát most végre te is átérezheted...

Öt év telt el... Hosszú idő nem igaz? Ezalatt a lányok már a saját életüket élik mi látszólag "A-mentes". De mi van ha a látszat csal? Ha még van hátra egy ráadás, mi a városba csábít minden régi ismerőst? Függönyt fel!

Ne hezitálj, ha tetszik amit látsz Regisztrálj!

Dumálda
Staff Team
Katherine Patterson ~készülőben~ Ab01 Hanna Marin Katherine Patterson ~készülőben~ 307149lucy4 Aria Montgomery Katherine Patterson ~készülőben~ Tumblr_lxauwskRTU1r3fdc5o8_250 Emily Fields
Anyaoldalunk

Legutóbbi témák
» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Katherine Patterson ~készülőben~ EmptyHétf. Júl. 30, 2012 12:47 am by Vendég

» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Katherine Patterson ~készülőben~ EmptyPént. Május 11, 2012 10:37 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Katherine Patterson ~készülőben~ EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 8:06 am by Vendég

» My Dear Sister
Katherine Patterson ~készülőben~ EmptyVas. Ápr. 08, 2012 7:29 am by Spencer Hastings

» new bloody begins
Katherine Patterson ~készülőben~ EmptyCsüt. Ápr. 05, 2012 11:47 am by Vendég

» Save me
Katherine Patterson ~készülőben~ EmptyHétf. Márc. 26, 2012 3:03 am by Spencer Hastings

» PLL
Katherine Patterson ~készülőben~ EmptyVas. Márc. 25, 2012 5:30 am by Spencer Hastings

» Derek Robinson
Katherine Patterson ~készülőben~ EmptyHétf. Márc. 12, 2012 1:03 am by Derek Robinson

» Pretty Little Liars
Katherine Patterson ~készülőben~ EmptySzomb. Márc. 10, 2012 1:53 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 7:19 am-kor volt itt.
Top posters
Hanna Marin
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 
Spencer Hastings
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 
-A
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 
Aria Montgomery
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 
Mona Vanderwaal
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 
Emily Fields
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 
Aaron Caster
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 
Katherine Patterson
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 
Derek Robinson
Katherine Patterson ~készülőben~ Vote_lcapKatherine Patterson ~készülőben~ Voting_barKatherine Patterson ~készülőben~ Vote_rcap 

 

 Katherine Patterson ~készülőben~

Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Patterson

Katherine Patterson


♔ hozzászólások száma : 1
♔ tartózkodási hely : Rosewood

Katherine Patterson ~készülőben~ Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Patterson ~készülőben~   Katherine Patterson ~készülőben~ EmptyVas. Feb. 05, 2012 4:46 am

I am Kind. I am Athletic. I am Talented. I am Human. I am Enthusiastic. I am Romantic. I am Irresistable. I am Nice. I am Elegant. I am Katherine.
Katherine Patterson ~készülőben~ Tumblr_lizoevkaG01qeojmn

Katherine Patterson ~készülőben~ MmmmmKatherine Dorothy Patterson

Teljes név;; Katherine Dorothy Patterson
Becenév;; Kath, Kathy, Katie
Születési hely/idő;; Torontó, Kanada; 1991.Május 9
Kor;; 20
Nem;; nő
Szexualitás;; heteroszexuális
Csoport;; egyetemisták

Katherine Patterson ~készülőben~ Mp-1

szeret;; nyelveket tanulni, vásárolni, sminkelni, utazni, olvasni
nem szeret;; a csúszómászókat, semmittevést,
vágyai;; könyvet írni, és egyszer eljutni New Yorkba.
félelmei;;
titkai;; van egy 2 éves lányom egy korábbi kapcsolatból.
személyisége;;
külseje;; Magas vagyok, hosszú szőkés barna hajam van, amit általában egyenesen, vagy göndören hordok. Mindig kiengedve hagyom, néhanapján van, hogy összefogom egy copfba. A legújabb divat szerint szeretek öltözködni, az elegáns darabokat részesítem előnyben.
különleges ismertetőjele;; Masnik. Akár a hajamban, ékszeren, ruhán, de nincs olyan nap, hogy ne hordjak legalább egy darabot.
play by;; Dianna Agron

Katherine Patterson ~készülőben~ Mf

Apa;;
Anya;;
Testvér(ek);; Egy bátyám van, a neve Eric Patterson; 25 éves.
Egyéb hozzátartozók;;
Háziállat;; egy aranyhörcsög neve Harry
Családi állapot;; egyedülálló

Katherine Patterson ~készülőben~ Ams

1991. Május 9-én láttam meg a napvilágot Torontóban. Második gyerekként születtem a családban. Szép gyerekkorom volt, meg volt mindenem, de egyik napról a másikra ez a boldogság felomlott. Szüleim kijelentették, hogy elválnak. Teljesen összeomlottam, és alig bírtam felfogni a történteket. Testvéremmel szétszakítottak minket, ő az apukámmal ment, míg én anyuval. Ők a városban maradtak, mi pedig anyu szülővárosába költöztünk; Montréalba. Ott inkább a francia nyelvet részesítik előnyben, mint az angolt, tehát jobban el kellett sajátítanom a nyelvet. Általános iskolába már tanultam, de nem olyan alaposan. Sikerült megszeretnem a nyelvet, és a középiskola utolsó két évét Párizsban töltöttem egy helyi gimnáziumban. Az egyik este, mint minden korunkbeli elmentünk a helyi szórakozóhelybe. Táncoltunk, ittunk, ki is próbáltam a tiltott szereket. Szó szerint a menyben repdestem, és ekkor találkoztam Josh Middle-lel. Ő amerikai volt, én kanadai, és olyan jó volt végre olyasvalakivel találkoznom, aki érti a nyelvemet. Izmos felsőteste, napsütötte bőre egyből elkápráztatott.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
 
Katherine Patterson ~készülőben~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Liar world :: Who are you? :: Karakteralkotás :: Félkész karakterlapok-
Ugrás: