Liar world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hazudj az életedért, a családodért és a szerelmedért...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
welcome drink
Lamya Scott 21likw9

Liar World

Te mit tennél ha valaki minden lépésedet figyelné? Ha minden percben ott bujkálna valaki a hátad mögött? Hát most végre te is átérezheted...

Öt év telt el... Hosszú idő nem igaz? Ezalatt a lányok már a saját életüket élik mi látszólag "A-mentes". De mi van ha a látszat csal? Ha még van hátra egy ráadás, mi a városba csábít minden régi ismerőst? Függönyt fel!

Ne hezitálj, ha tetszik amit látsz Regisztrálj!

Dumálda
Staff Team
Lamya Scott Ab01 Hanna Marin Lamya Scott 307149lucy4 Aria Montgomery Lamya Scott Tumblr_lxauwskRTU1r3fdc5o8_250 Emily Fields
Anyaoldalunk

Legutóbbi témák
» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Lamya Scott EmptyHétf. Júl. 30, 2012 12:47 am by Vendég

» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Lamya Scott EmptyPént. Május 11, 2012 10:37 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Lamya Scott EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 8:06 am by Vendég

» My Dear Sister
Lamya Scott EmptyVas. Ápr. 08, 2012 7:29 am by Spencer Hastings

» new bloody begins
Lamya Scott EmptyCsüt. Ápr. 05, 2012 11:47 am by Vendég

» Save me
Lamya Scott EmptyHétf. Márc. 26, 2012 3:03 am by Spencer Hastings

» PLL
Lamya Scott EmptyVas. Márc. 25, 2012 5:30 am by Spencer Hastings

» Derek Robinson
Lamya Scott EmptyHétf. Márc. 12, 2012 1:03 am by Derek Robinson

» Pretty Little Liars
Lamya Scott EmptySzomb. Márc. 10, 2012 1:53 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Ápr. 06, 2024 7:19 am-kor volt itt.
Top posters
Hanna Marin
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 
Spencer Hastings
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 
-A
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 
Aria Montgomery
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 
Mona Vanderwaal
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 
Emily Fields
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 
Aaron Caster
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 
Katherine Patterson
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 
Derek Robinson
Lamya Scott Vote_lcapLamya Scott Voting_barLamya Scott Vote_rcap 

 

 Lamya Scott

Go down 
SzerzőÜzenet
Lamya Scott

Lamya Scott


♔ hozzászólások száma : 1

Lamya Scott Empty
TémanyitásTárgy: Lamya Scott   Lamya Scott EmptyKedd Feb. 21, 2012 4:24 am


Mosolyogj, ez a második legjobb dolog amit a száddal tehetsz!
Lamya Scott 2mo8jrt

Lamya Scott Mmmmm...Lamya Scott

Teljes név;; Lamya Scott
Becenév;; Amy, Lamy
Születési hely/idő;; 1990. november 11. London
Kor;; 21 év
Nem;;
Szexualitás;; heteroszexuális
Csoport;; egyetemisták

Lamya Scott Mp-1

szeret;; ruhák, smink, pénz, hírnév, pasik
nem szeret;; emosok, gótok, fekete, pókok, szegénység
vágyai;; Egyszer híres színésznő szeretnék lenni, de ez még egyenlőre álom, de meg fogom valósítani.
félelmei;; A családom szegény sorsra jut. Elhagy valaki akit nagyon szeretek. A legjobb barátnőm egy gót vagy egy emos. Álmosságomban kihagyom a reggeli sminkelést.
titkai;; Nem mindig vagyok olyan amilyen. A viselkedésem egy álarc, hogy mindenki szeressen és híres legyek. Akit igazán jól ismerek azzal egészen jó fej vagyok.
személyisége;; Általában gonosz vagyok és nem érdekel senki más csak is önmagam. Tipikusan az az alkat vagyok aki imád parancsolgatni, olyan főnök típus. Utálom ha valaki nemet mond nekem vagy ellenkezik. Gyorsan hiszti rohamot tudok kapni ami nálam nem betegséget jelenti csak a feltűnési viszketegséget. Ja és imádok a középpontban lenni, szeretem ha minden szempár rám szegeződik és ha nem így van akkor valamivel elérem, hogy így legyen.
külseje;; Szőke haj, kék szemek, szexi arc vonás. Vékony, átálag magassággal rendelkező és nagyon jó testű lány vagyok. Általában kihívó ruhákban járákálok és imádom a divatot. Szeretek csini rucikban pompázni és mivel elég gazdagok vagyunk a márkás, jó drága ruhákat és kiegészítőket sem mellőzöm az öltözködésembőll.
Van egy piercing a hasamben, amin egy rózsaszín kó díszeleg.
különleges ismertetőjele;; Amikor biciklizni tanultam nagyon csúnyán elestem és mély sebet ejtett a bőrömön egy kő ami mélyen belefúródott a húsomba. A nyoma azóta is ott díszeleg a tenyremen.
play by;; Blake Lively

Lamya Scott Mf

Apa;; Daniel Scott; tipikus apa forma már amikor velem van. Általában utazik a cége miatt és nincs otthon.
Anya;; Vivien Scott; Meghalt amikor én 5 éves voltam. Apukám mindig azt mondta, hogy amíg élt mi elválaszthatatanok voltunk. Nagyon hiányzik.
Testvér(ek);; Brandon Scott, a testvérem az aki vigyáz rám. Soha nem téveszt szem elől. Nagyon szeretem az én btyuskámat. 3 évvel idősebb nálam, de olyan mint egy rossz gyerek.
Egyéb hozzátartozók;; Apu húga. Evelyn Scott. Segített átvészelnem anyu halálát és minden női dolgot tőle tanultam, mert a családban ő volt az egyetlen nő tag. Nagyon sok mindent köszönhetek neki.
Sam Balding; a legjobb barátom, vele mindig beszélhetek ha bánt valami vagy ha boldog vagyok. Ő az az ember akinek kibontakozhatok. Egy dolgo van amit nem mondtam el neki, néha többet érzek iránta puszta barátságnál. De ezt nem mertem elmondani, mert nem akarom, hogy visszautaítsaon.
Háziállat;; Mimi; anyukám öreg dalmatája. Beauty és Puppy a testvér kutyampár akiket aputól kaptam vigasztalás képpen.
Családi állapot;; Egynelőre szingli de mér csak hetek kérdése és nem így lesz.

Lamya Scott Ams

Hát, igen én is megszülettem, mégpedig elég érdekesen. Anyukám éppen Mimit (anyu kutyusa) sétáltatta a parkban amikor megindult a szülés. Elég bonyodalmasan de eljutott a kórházba. Amikor megszülettem a kórteremben volt Mimi is, anyu kutyusa, az ő saját kérésére. És hopp megszülettem, na jó persze ez nem volt ilyen egyszerű, de én nem emlékszek rá, így ugrok is egy pár évet.
Eltelt 5 év, miután betöltöttem az 5. életévemet, anyukám súlyos rákban meghalt. Még mindig emlékszek arra a fájdalomra amit akkor éreztem, amikor megtudtam, hogy ő már nincs. Egy hónapig folyton csak sírtam. Akkor is Mimi vigasztalt meg engem. Akkoriban kaptam meg a többi kutyusomat is, Beautyt és Puppyt. Apukám vigasz képpen vette nekem a bátyám tanácsára. De ettől nem lett jobb a dolog, sőt mivel a kutyák mindig az anyukámra emlékeztetett csak rosszabb lett. Ezzel az élménnyel éltem egy fél évig.
Amikor végre sikerült elterelnem a figyelmemet róla, már 14 éves voltam. Apukám addig mindent megadott nekem. Teljesen elkényeztetett, de csak ajándékokkal, soha nem volt velem. Igazából "távapukának" lehet őt nevezni, akivel csak telefonon beszéltem és jó ha egy hónapban 2-szer láttam. De én megvoltam elégedve a sok ajándékkel amivel elhalmozott, és lehet, hogy pont ez volt a baj. De engem akkor még nem érdekelt, nem tudtam felfogni a dolgok lényegét, az életet és magát a szituációt amiben a családom élt. Még gyerek voltam, ahhoz, hogy meglássam a dolgok valódi értelmét és azt, hogy milyen is a kemény valóság, amiből nekem soha nem jutott. Mindig egy más világban éltem, ahol én voltam az elkényeztetett hercegnő, és még parancsolgattam is és hisztiztem.
Apukámnak van egy nagyon kedves húga akit én nagyon szeretek. Ő volt az aki a szüleimet pótolta. Mindig velem volt amikor kellett és soha nem hagyott cserben.
Amikor elkezdtem a gimit akkor találkoztam egy nagyon aranyos sráccal, ő Sam, azóta legjobb barátok vagyunk és szinte össze vagyunk nőve. A bátyám nagyon nem szereti a fiút, mert fél, hogy rossz irányba terel, pedig Sam nem rossz srác, csak ugye Brandon félti az ő pici húgát, ami persze teljesen megérthető.
És most 21 éves vagyok. Már nem úgy látom a világot mint 14 évesen. Most is ugyanaz a hiszti királynő vagyok mint régen, de fel tudom dolgozni azokat a dolgokat amiket eddig nem, fel tudom fogni az élet jelentését és megkomolyodtam. Sokkal jobban megbecsülök dolgokat és nem dobok el mindent magamtól mint anno. Apukám még mindig ugyanaz maradt mint régen volt és ugyanúgy elkényeztet ami persze egyáltalán nem zavar, nekem tetszik, hogy én vagyok apuci kicsi lánya, de már nem apuci kis hercegnője. Most már felnőttem azokhoz a dolgokhoz, amikhez eddig nem és próbálok minél jobb ember lenni.
Megtanultam, hogy vannak dolgok amik nem úgy működnek ahogy én szeretném, vagy legalább nem minden.
A gimiben koptatom a padokat immáron 3. éve. Ez az utolsó előtti évem és nagyon sok mindenre kell felkészülnöm. Sok gyakorlást vesz igénybe, hisz elég jó az iskola ahova járok és szeretik a gyerekekből a legjobbat kihozni.
Miután megvan ez is, elmegyek színésznek ugyanis ez a célom. Nagyon szeretnék híres és gazdag lenni. Igazából, tudom, hogy ez mind sikerülni is fog, hisz apukám elintézi nekem és minden álmom valóra válik.
Addig is tanulok és élvezem a kis nyomik szivatását a suliba.

Spoiler:


Vissza az elejére Go down
 
Lamya Scott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Liar world :: Who are you? :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: