Liar world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hazudj az életedért, a családodért és a szerelmedért...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
welcome drink
Hanna L. Marin 21likw9

Liar World

Te mit tennél ha valaki minden lépésedet figyelné? Ha minden percben ott bujkálna valaki a hátad mögött? Hát most végre te is átérezheted...

Öt év telt el... Hosszú idő nem igaz? Ezalatt a lányok már a saját életüket élik mi látszólag "A-mentes". De mi van ha a látszat csal? Ha még van hátra egy ráadás, mi a városba csábít minden régi ismerőst? Függönyt fel!

Ne hezitálj, ha tetszik amit látsz Regisztrálj!

Dumálda
Staff Team
Hanna L. Marin Ab01 Hanna Marin Hanna L. Marin 307149lucy4 Aria Montgomery Hanna L. Marin Tumblr_lxauwskRTU1r3fdc5o8_250 Emily Fields
Anyaoldalunk

Legutóbbi témák
» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Hanna L. Marin EmptyHétf. Júl. 30, 2012 12:47 am by Vendég

» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Hanna L. Marin EmptyPént. Május 11, 2012 10:37 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Hanna L. Marin EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 8:06 am by Vendég

» My Dear Sister
Hanna L. Marin EmptyVas. Ápr. 08, 2012 7:29 am by Spencer Hastings

» new bloody begins
Hanna L. Marin EmptyCsüt. Ápr. 05, 2012 11:47 am by Vendég

» Save me
Hanna L. Marin EmptyHétf. Márc. 26, 2012 3:03 am by Spencer Hastings

» PLL
Hanna L. Marin EmptyVas. Márc. 25, 2012 5:30 am by Spencer Hastings

» Derek Robinson
Hanna L. Marin EmptyHétf. Márc. 12, 2012 1:03 am by Derek Robinson

» Pretty Little Liars
Hanna L. Marin EmptySzomb. Márc. 10, 2012 1:53 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Feb. 02, 2012 3:01 am-kor volt itt.
Top posters
Hanna Marin
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 
Spencer Hastings
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 
-A
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 
Aria Montgomery
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 
Mona Vanderwaal
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 
Emily Fields
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 
Aaron Caster
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 
Katherine Patterson
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 
Derek Robinson
Hanna L. Marin Vote_lcapHanna L. Marin Voting_barHanna L. Marin Vote_rcap 

 

 Hanna L. Marin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hanna Marin
Karrierista
Karrierista
Hanna Marin


♔ mottó : Élj úgy,hogy ne vegyenek észre ott,ahol vagy,de nagyon hiányozzál onnan,ahonnan elmész.
♔ foglalkozás : kültéri rendezvényszervező
♔ hozzászólások száma : 35
♔ tartózkodási hely : NYC ---> Rosewood

Hanna L. Marin Empty
TémanyitásTárgy: Hanna L. Marin   Hanna L. Marin EmptyKedd Jan. 31, 2012 1:06 pm

Az egyetem nagyszerű tapasztalat lesz, segíteni fog felnőni; visszatekintesz majd, és rájössz, milyen naiv is voltál.
Hanna L. Marin 110823052307113101

Hanna L. Marin Mmmmm...Hanna Marin

Teljes név;; Hanna Linda Marin
Becenév;; Han, Hanny, Duci Hanna
Születési hely/idő;; 1995. március 5 - USA;;Rosewood
Kor;; 21
Nem;;
Szexualitás;; heteroszexuális
Csoport;; karrieristák

Hanna L. Marin Mp-1

szeret;;
♥️vásárlás
♥️munkája
♥️szórakozni
♥️Caleb
♥️NYC
♥️Eve, és a barátai
♥️lustálkodni
♥️D&G, Prada... stb.
♥️caffe latte
♥️romantikus filmek
nem szeret;;
- kissé testes múltja
- mostoharokonai
- ha kihasználják
- "A"
- Jenna
- öntelt, üresfejű libák
- ha kihagyják valamiből
- szőke nős viccek (-.-")
- a kihasználás minden formáját
- magányt
vágyai;; Szeretné, ha valaki igaz szerelemmel szeretné.
félelmei;; Hogy megint elhízik, és senkinek se fog kelleni.
titkai;;
• még mindig bele van esve Calebbe.
• bulimiás volt
• az anyja pénzt lopott a banktól
• veszélyes módszereket használt a fogyásra
• loptam már párszor a plázából
• egyszer kipróbálta a drogot, de leállt vele
személyisége;; Régen kissé visszahúzódó, szégyenlős és bizonytalan lány volt a testalkata miatt, de mióta lefogyott magabiztos és kissé külsőséges lett. Régen naiv volt, de mivel már többször is becsapták, mára gyakorlatias és körültekintő lett. Megválogatja a barátait, és azt is kire bízhatja a titkait. Imád szórakozni, és élvezi az életet. Pozitív életgondolkodása sokszor használja a körülötte élőkön, de közben nagyon makacs és önfejű is abba amit eldönt. A tanulás valamiért sose volt az erőssége, vagyis be tudja magolnia dolgokat, de az sose vezet semmire. Nem régiben viszont előjött belőle egy ilyen szervezkedő, parancsolgatós jellem, ami nagyban hozzásegítette a mostani álláshoz. Negatív tulajdonságai közé tartozik, hogy gyorsan alkot véleményt, távolságtartó az olyan emberekkel az unszimpatikus számára és elég lusta is. Ettől függetlenül kedves és jó szándékok vezérlik minden tettébe - oké majdnem mindig.
Bár nem mutatja ki nagyon vágyik a szerelemre, és igen magányos mióta elköltözött. Volt pár randija, de valahogy mindig úgy érezte, hogy rossz fiúval tölti együtt az estéjét. Már több mint fél éve hanyagolja ez az időtöltést, és koncentrál inkább a munkájára, figyelem elterelés végett.
külseje;; Szív alakú arcát félhosszú, ragyogó szőke hajkorona öleli körbe, amit előnyösen hord kiengedve, göndören de van mikor úgy adja kedve kivasalja, feltűzi, lófarokba köti, tehát mindenfélét kipróbált már. Tengerkék írisze sok hímnemű egyed szerint "varázslatos" árnyalatot tudhat magának. Testalkata mára nőies lett, de nem az a tipikus sportoló alkat. Szereti a divatos, menő, elegáns ruhákat amik kiemelik azokat a testrészeit amikre büszke. Igazi magassarkú mániás majdnem mindenfajtából van neki egy-egy.
különleges ismertetőjele;; Csináltatott magának egy "Believe" feliratú kis tetoválást a bokájára.
play by;; ashley benson

Hanna L. Marin Mf

Apa;; Tom Marin - úgy fogalmazok megbocsátottuk egymásnak a régi bűneinket és új lappal kezdtünk. Újra építjük a kapcsolatunkat, és a lehető legtöbb időt töltjük együtt, amikor csak tudjuk. Mondjuk azt egy percig se említettem, hogy még nem neheztelek rá a válás miatt...
Anya;; Ashley Marin - anya mondhatni az újra éli a fiatalkorát mióta elköltöztem otthonról. Kicsit bizarr, hogy az anyámnak gyakrabban van pasija mint nekem, de nem hibáztatom érte. Legalább ő élvezi az életet, mondjuk a heti váltás kicsit bizarr nem?
Testvér(ek);; Kate Randall;; 21 éves;; mostohatestvérem - Kateel meglehetősen furcsa kapcsolatunk van. Hála a istennek ritkán találkozunk, de az ilyen alkalmakkor próbálunk normálisan viselkedni egymással. Persze a feszültség ott van közöttünk - csak ezt nem sokan veszik észre.
Egyéb hozzátartozók;; Isabel Randall Marin;; mostohaanyám - Hát, nem a szívem csücske az biztos. Anyja lánya, és bár próbál velem kedves lenni látom a szemén, hogy nem igazán kedveli a jelenlétem. Hát mit ne mondjak. Az érzés kölcsönös.
Háziállat Grace
Családi állapot;; Kapcsolatban - volt...

Hanna L. Marin Ams

- Miss Marin! Válaszolna a kérdésemre?
Meglepetten pislogok fel, körülöttem majdnem ötven vizslató tekintet mered rám. A francba! Mi is volt a kérdés? Áh kellett nekem a pad alatt itt a Vogue-t bújnom... De hát, könyörgök az is jobb mintha nyitott szemmel aludnék! Hekler professzor előadásaitól úgy is a falra mászok a hangja egyszerűen irritál. Evelinne pedig mindig készít jegyzetet, amit majd szépen elcsórok tőle,és megtanulom amit kell. Most minek szenvedjek itt?
- Sajnálom, de nem figyeltem - vallom be az ajkamba harapva, és igyekszem nem figyelembe venni az engem támadó tekinteteket. Hát most mit csináljak? Én nem vagyok Spencer, aki mindig minden tudd, napra készen, sőt azt se tudom mit keresek itt. Felesleges időpocsékolás én azt mondom. Ez az! Miért nem jöttem rá hamarabb? Hiszen nekem a Yale amúgy is csak arra jó, hogy elüssem az időm. Itt vagyok New Yorkba, a világ legjobb városába, és ahelyett, hogy szórakoznék itt porosodok egy vén csont eszmecseréjét hallgatva? Te jóságos szent isten!
Hirtelen felpattanok, és amilyen gyorsan csak tudom kezembe veszem a cuccaim, felkapom a táskám és átverekedem magam a sorok között. Közbe a terem elcsendesült, és csak az én lépteimet, és a székek nyikorgását lehetett hallani ahogy félretolom őket. Senki se érti mi történik, és lassan halk duruzsolás hangzik fel, Hekler professzor pedig úgy áll az emelvényen mint akit leforráztak. Egy apró kis vigyort villantok rá, majd mielőtt becsapnám magam mgött az ajtót ennyit felelek;
- További jó tanulás - seggfejek! - vetem oda, és már csapódik is mögöttem az ajtó. Nane. képtelenség, hogy megtettem. Zihálva kapkodom a levegőt, és a hajamba túrok, mire a cuccaim mint a földön csapódnak. Anyám ki fog nyírni. Istenem, én akkora egy marha vagyok, most ment fuccsba nehezen összeszedett ösztöndíjam!
És akkor mégis mi van?

~*~

-És most mihez kezdesz Hanna? Az egyetemről kidobattad magad oké, van egy lakásod, és némi pénzed, de van elképzelésed arról mihez akarsz kezdeni? - nem csodálkozom, hogy nem érti a dolgot, mert még én magam se tudom mit akarok most csinálni. Evelinne gyakorlatias, és realista látású, és csak azt hiszi el amit lát tehát nem kezdhetek el neki hablatyolni itt, hogy "Majd a jövő megoldja.." mert akkor kiakad. Neki ez ilyen tabu szó, vagy mi. És még én imádok szabad lenni és szórakozni, ő mindent előre megtervez, és úgy éli az életét ahogy az határidőnaplója szabja. Mondjuk úgy három feles után még az összes programját kihúzza...
- Hááát... - nyújtom meg a szót miközben kortyolok egyet a kávémból, és magam elé meredek elgondolkozva. A város egyik tömített utcáján sétálgatunk a februári hidegbe, körülöttünk ember, ember és ember mind egy halomba. Nem messze egy kisebb hot-dog stand áll, a kirakatokon belül pedig gyönyörűen felöltöztetett próbababák mosolyognak ránk. Ez az egyik kedvenc helyem Manhattanben. Mélyet sóhajtok, majd megvonom a vállam jelezve - ez még annyira nem vita tárgya.
- Várok, Eve. Várok. - mondom halkan, és szavaimból őszinte megértés csillog. Egy ideig fogva tartom a tekintetét, próbálom kiolvasni belőle mit gondol, de egyszerűen lehetetlen. Ő maga a megtestesült rejtély, mióta első nap találkoztunk a campuszon. Ő az előadó termet kereste, én pedig mogyorós lattét akartam az automatából. És mégis ki mondta, hogy az ellentétek nem vonzzák egymást?
- Hé, Hanny ezt nézd meg - ébresztett fel a gondolatmenetemből, és elvett egy újságost az állványról majd a címoldal aljára bökött, ahol a hirdetésen a következő szerepelt;
- Vállalkozó kedvű, rendezvény szervező gyakornokokat keresünk, Fiona Wall cégéhez, érdeklődjön a következő... - olvastam fel, majd egyszerre pillantottunk egymásra, mint aki ugyanrra gondolt hirtelen. Ha vallásos lennék, most azt mondanám ezt biztos Isten akarta, hogy lássam, de mivel még azt se vágom, hogy lett terhes Mária, ha a fenti nagyfőnök igazából sose létezett a földön, így csak azt tudom, mondani ez biztos a véletlen műve. Mostantól pedig hiszek a véletlen egybeesésekbe.

~*~

- Sok a munkám anya... Nem dehogy, mégis honnan veszed, hogy le vagyok égve? Oké, tudom, hogy haragszol,hogy otthagytam a Yale-t, de szeretem a munkám szóval nem értem mit problémázol még mindig! Igen, anya tudom, hogy...
- Marin! Az irodámba, most! - szól ki Fiona az irodájából, és türelmetlenül kopogtatja meg az óráját, ami annyit jelent, hogy; vagy most azonnal leteszed azt a kib*szott telefont, vagy szedheted a sátorfádat szöszi! Ugye milyen drága főnököm van?
- Majd később visszahívlak anya - köszönök el gyorsan, majd le is csapom a kagylót, és a a pici jegyzetfüzetemet és a micimackós tollamat felkapva - mert mindenkiben él még egy gyerek - besiettem Fiona irodájának, és a diplomata mosolyomat felvéve vártam ma milyen feladatot kapok.
- Kávé?
- Az asztalán, két cukorral egy leheletnyi habbal, ahogy kérte.
- Ügyfelek?
- Mrs. Collins hívott, hogy le akarja mondani a gerberát, és helyette liliomot akar, valamit Mr. Newton is hívott, hogy a lánya szülinapját inkább a Even News-ba akarja tartani. És lenne egy új kuncsaft is... Anabella Willows, aki egy leánybúcsút akar szervezni a barátnőjének.
- Rendben. A McFly rendezvényre megrendelted az asztalterítőket?
- Igen.
- És a virágokat?
- Azokat is.
- Kicserélted Mr. Kurton zenelistáját, arra amit tegnap küldött?
- Természetesen.
- Kiszedted Martinból mit szervez a jövő hónapi házassági évfordulónkra?
- Ööö, nem de azt igen, hogy nem az államban akar ünnepelni. Az egyik munkatársának a felesége véletlenül kikotyogta.
- Remek! Na, és Petersék átküldték a vendéglistát?
- Igen, ma délelőtt.
- Ültetésirend-makettet rendeltél már?
- Igen, de csak csütörtökön ér ide.
- Elmennél randizni Marcus Flint-el?
- Igen, persze de ő... Tessék?! - hangom egy oktávval magasabb lesz, és meglepettségembe, levegőt is elfelejtek venni. Hogy mi? Randizzak a cég egyik ügyfelével? Ez ő se gondolhatja komolyan! Amióta Calebbel szakítottunk én egyszerűen nem vagyok képes mással kapcsolatba lépni. Vagyis persze, randizni randiztam már másokkal, de valahogy nem tudom kiverni a mai napig a fejemből őt. De mit tehetnék? az érettségi után elváltak útjaink, ő Arizónába ment én pedig ide jöttem- Egy ideig működött köztünk a távkapcsolat, de rájöttünk, hogy ennek így se füle se farka, ha havonta csak egyszer, vagy annyiszor se látjuk egymást. Külön útra tértünk, külön élettel, ami a távolság miatt egyszerűen nem lehet összehatárolni.
- Talán valami problémája van vele, Hanna? - dől előre a székében, és a szemüvegét egy kissé lentebb tolja, hogy végigmérhessen. e utálom ezt a pillantást! Mintha a vesémig látna, tudná minden titkomat, esküszöm olyan mint valami lézeres megfigyelő... A hideg kiráz tőle.
- Igen - veszek egy mély levegőt aztán folytatom. Gyerünk, Han dobd ki innen is magad, mint a Yaleről! Mit számít az? - Sajnálom, Fiona, de nem megy. És nem akarok randizni Marcus Flint-el, mert nem kedvelem. Én nem vagyok képes rá... - gratulálok Marin, ilyen alakítást már rég látott az Oscar. Rögtön kettő szobrocskát is akarsz a polcodra? Jaj, elnézést, de ezzel most nem, hogy polcod nem lesz, de még lakásodat is elveszítheted, ha nem vagy képes fizetni a lakbérletet! Cseszhetem megint, a fenébe!
- Értem - szólal meg egy hosszabb hatásszünet után a főnököm, majd jéghideg tekintetét az enyémbe fúrja. Már szinte hallom, ahogy kimondja, hogy...
- Ezennel előléptetlek. Mostantól Nancy tölti be az asszisztensi szerepet, te pedig a helyszínen fogsz dolgozni. Holnaptól már külső ember vagy, gratulálok - fejezte be a monológját, a tőle megszokott nyugodtsággal majd visszafordul a számítógépe felé. Hogy mi van?! Most tagadtam meg az egyik parancsát, és ahelyett, hogy kidobnának mint macskát szarni, előléptetnek? Hát teljesen felborult a világ rendje? Vagy cukor helyett valami bolondgomba kivonatot rakhattam a kávéjába? Mondjuk, elég fura színű cukor volt az meg kell mondanom, de ez akkor is olyan fura.
- Te még mindig itt vagy? - ér el hozzám Fiona türelmetlen, és egyben értetlenkedő hangja mire megrázom a fejem. Egy szó se jön ki a torkomon, hiszen még mindig enyhén sokk hatás alatt állok. Elő lettem léptetve, juhééé!
- A munkádat az asztalodra tettem - ez burkoltan azt jelenti, most már tényleg ideje lelépni. Pislogok párat, majd kábán becsukom magam mögött az ajtót, és előkeresem a nagy papírhalom közül a mappát amit még reggel rakott a főnököm az asztalomra. Nos, ha lehet egy ember kétszeresen sokkal egy nap, jelenkezek a klubjukba. Ugyan is a megbízás a következő volt;

Ezra Fitz meglepetés bulija.
Megbízó; Aria Montgomery
Helyszín; Rosewood.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Aria Montgomery
Egyetemista
Egyetemista
Aria Montgomery


♔ mottó : What doesn't kill me, makes me stronger.
♔ foglalkozás : egyetemista
♔ hozzászólások száma : 13
♔ tartózkodási hely : Rosewood

Hanna L. Marin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanna L. Marin   Hanna L. Marin EmptyCsüt. Feb. 02, 2012 9:47 am

Kedves ExDuci Hanna! Razz

Örülök, hogy a te megbízásod lett a buli szervezése, örömmel várom az ötleteidet ezzel kapcsolatban. ^^ Maga az ET tökéletes volt, így mást nem i mondhatok, minthogy;
Elfogadlak! Very Happy

Foglalj avatart, titulust, meg minden egyebet, és sipirc játszani! Razz
Vissza az elejére Go down
 
Hanna L. Marin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Liar world :: the city limits :: Őket már elfogadtuk... :: Karrieristák-
Ugrás: